pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Miraż

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2024
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 640 s.
Wymiar: 140x225 mm
EAN: 9788381438728
ISBN: 978-83-8143-872-8
Data: 2024-06-04
42.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Sprawdź na własne oczy, co dzieje się naprawdę, a co jest tylko mirażem, złudą Grudniowy Sztokholm. Ktoś grozi szwedzkiemu ministrowi sprawiedliwości. W tym samym czasie autor murali przypadkowo natrafia w sztokholmskim metrze na stertę kości. Okazuje się, że jest to szkielet poszukiwanego od kilku miesięcy znanego finansisty. Sprawa trafia do zespołu Miny Dabiry. Nikt z ekipy nie zdążył się jeszcze podnieść po traumatycznych wydarzeniach z poprzedniego lata, gdy zginął jeden z ich kolegów. Do pomocy w dochodzeniu zostaje wezwany mentalista Vincent Walder. Vincent wciąż zmaga się z rozmaitymi problemami - zawodowymi i rodzinnymi - jednocześnie nie potrafi przestać myśleć o Minie, to wszystko nie ułatwia wykonania powierzonego mu zadania. Tymczasem, w metrze zostaje znaleziony kolejny ludzki szkielet, co wystawia na próbę skuteczność całego zespołu. Co tak naprawdę dzieje się w tunelach pod szwedzką stolicą I kto ściga ministra sprawiedliwości Doskonały cykl powieściowy duetu Läckberg & Fexeus doczekał się wybuchowego i zaskakującego finału.

Camilla Läckberg - jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek. Światową sławę przyniosła jej seria o Fjällbace. Jest także autorką thrillerów psychologicznych Złota klatka i Srebrne skrzydła oraz serii książek dla dzieci o przygodach Super-Charliego. Książki Camilli wydawane są w ponad 60 krajach, zostały przetłumaczone na 43 języki, a na całym świecie sprzedało się ponad 30 milionów egzemplarzy. Henrik Fexeus - wykładowca, performer, mentalista, ekspert w dziedzinie psychologii i komunikacji. Podróżuje po świecie i uczy innych, jak manipulować ludzkim zachowaniem za pomocą mowy ciała i perswazji. Autor światowych bestsellerów przetłumaczonych na ponad 30 języków. W Polsce ukazał się jego poradnik Sztuka czytania w myślach.

Książka "Miraż" - Camilla Lackberg, Henrik Fexeus - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 640 stron i została wydana w 2024 r. Cena 42.03 zł. Zapraszamy na zakupy!