pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mentalista

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 680 s.
Wymiar: 140x225 mm
EAN: 9788382526653
ISBN: 978-83-8252-665-3
Data: 2023-02-21
42.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pierwsza część nowej serii kryminalnej Camilli Läckberg i Henrika Fexeusa!
W centrum Sztokholmu zostaje znaleziona skrzynia ze zwłokami młodej kobiety przebitej mieczami. Policja staje wobec pytania: czy ma do czynienia z nieudaną sztuczką magiczną, czy z brutalnym morderstwem Inspektor Mina Dabiri, która prowadzi śledztwo, zwraca się z prośbą o pomoc do Vincenta Waldera, mentalisty, eksperta od mowy ciała i świata iluzji. Szybko ustalają, że ta sprawa jest podobna do wcześniejszej zbrodni. Wtedy staje się jasne, że ścigają bezwzględnego seryjnego mordercę. Muszą go powstrzymać, zanim ofiar będzie więcej...

Camilla Läckberg - jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek. Światową sławę przyniosła jej seria o Fjällbace. Jest także autorką thrillerów psychologicznych Złota klatka i Srebrne skrzydła oraz serii książek dla dzieci o przygodach Super-Charliego. Książki Camilli wydawane są w ponad 60 krajach, zostały przetłumaczone na 43 języki, a na całym świecie sprzedało się 29 milionów egzemplarzy.

Henrik Fexeus - jeden z najlepszych prelegentów w Szwecji, wielokrotnie nagradzany mentalista. Przeprowadził szereg głośnych eksperymentów psychologicznych w szwedzkiej telewizji. W 2007 wydał książkę Konsten att läsa tankar (Sztuka czytania w myślach), która trafiła do szerokiej rzeszy czytelników. Jego kolejne książki również zyskały dużą popularność. Zostały przetłumaczone na 27 języki i sprzedały się w ponad milionie egzemplarzy. W 2018 Henrik Fexeus został uznany za jednego z najlepszych ekspertów na świecie w dziedzinie mowy ciała.

Książka "Mentalista" - Camilla Lackberg, Henrik Fexeus - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 680 stron i została wydana w 2023 r. Cena 42.32 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.