pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Strategia mitu w marketingu. Jak wiedza o tradycyjnych opowieściach...
książka:

Strategia mitu w marketingu. Jak wiedza o tradycyjnych opowieściach i ewolucji ludzkiego umysłu pomaga zarządzać marką

Dane szczegółowe:
Wydawca: Libron
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 125x205 mm
EAN: 9788365148933
ISBN: 978-83-6514-893-3
Data: 2016-12-02
pozycja niedostępna

Strategia mitu w marketingu. Jak wiedza o tradycyjnych opowieściach i ewolucji ludzkiego umysłu pomaga zarządzać marką - Maciej Czeremski - opis książki:

Mit jest takim typem narracji, który najsilniej oddziałuje na ludzkie umysły. Nie jest to oddziaływanie konkretnej mitologii, ale sposób, w jaki jej elementy są wytwarzane i jak są ze sobą łączone. Istotny nie jest więc Herkules czy Meduza, tylko to, jak powstają wyobrażenia tego rodzaju. Jeśli zatem chcesz oddziaływać na ludzkie umysły, a zakładam, że zajmując się marketingiem, chcesz, powinieneś poznać mechanikę wytwarzania mitów, a następnie zastosować ją w budowaniu przekazu reklamowego. Możesz o tym myśleć jako o formie technologicznego szpiegostwa. Potraktuj mit jak pewien bardzo udany - z marketingowego punktu widzenia - produkt. Twoim zadaniem jest dotarcie do planów jego budowy i skopiowanie zastosowanych w nich rozwiązań do własnych projektów. Różnica jest jedynie taka, że proponowane tu działanie jest całkowicie legalne. Struktura mitu nie jest chroniona żadnym patentem, a wzorowanie się na dobrych przykładach to wszak nic złego.

Książka „Strategia mitu w marketingu. Jak wiedza o tradycyjnych opowieściach i ewolucji ludzkiego umysłu pomaga zarządzać marką” - oprawa miękka - Wydawnictwo Libron.

Książka posiada 184 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Strategia mitu w marketingu. Jak wiedza o tradycyjnych opowieściach..."