pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Stowarzyszenie wędrującego liścia i złodzieje snów

Autor książki:

Marcin Kołacz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 720 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788381477130
ISBN: 978-83-8147-713-0
Data: 2020-03-21
37.70 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Niezwykła historia o przyjaźni, która jest największą magią na świecie.

Młodzi bracia, Limbo i Heartstrink, rozpoczynają podróż życia. Z dnia na dzień porzucają wszystko to, co dobrze im znane i wyruszają w niebezpieczną drogę przez pełen tajemnic las. Magiczny świat wkrótce pochłonie ich bez reszty, a im dalej będą zagłębiali się w historię Lernejczyków i innych niezwykłych plemion, tym częściej ogarniać ich będą wątpliwości na temat tego, kim tak naprawdę są i dokąd zmierzają.

Jak zakończy się ich wielka przygoda? Czy uda im się pokonać złych magów zwanych Złodziejami Snów? Czego nauczą się podczas tej fascynującej wyprawy?
Bracia nie uszli nawet kilku kroków, gdy usłyszeli potężny wybuch rozrzucający wkoło garście iskier i płomienie. Gęsta chmura dymu otoczyła miejsce, gdzie znajdowali się kłusownicy, a kilka drzew i niektóre suche miejsca w ściółce leśnej zajęły się ogniem. Bracia, nie zastanawiając się, ruszyli w tamtą stronę, by zobaczyć, co się dzieje, i doszli do miejsca, w którym drzewa rosły rzadziej. Przykucnęli między zaroślami i przyjrzeli się całemu zajściu z bliska.

Książka "Stowarzyszenie wędrującego liścia i złodzieje snów" - Marcin Kołacz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 720 stron i została wydana w 2020 r. Cena 37.70 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.