pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Obóz Exhondi. Lipiec

Autor książki:

F.M. Infi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pan Wydawca
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 164 s.
EAN: 9788367473040
ISBN: 978-83-6747-304-0
Data: 2022-12-01
26.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Obóz Exhondi. Lipiec to podróż do krainy przygód i magii, w którą z przyjemnością wybiorą się zarówno nastolatkowi i młodzi dorośli, jak i starsi, a nawet dzieci. Postaci w opowieści korzystają z bramy, a czytelnicy z książki, aby przenieść się do niezwykłego obozu, pełnego magii i niezwykłości. Będąc tam, przypominają sobie rzeczy i sytuacje, które znamy z własnych obozów, takie jak namioty, wyprawy do lasu i tajemnicze miejsca, do których nie wolno wchodzić. Od lektury bije letnie ciepło, a czytając, można poczuć chłód wody w basenie, oddech duchów i wróżek, zapach drzew wokół i ogień, kiedy pewna ognista wariatka próbuje spalić wszystko na wiór...

Książkę o przygodach na obozie nie z tego świata (Exhondi to skrócone ex hoc mundi) stworzyły dwie młode pełne entuzjazmu utalentowane osoby, podpisując się wspólnie inicjałem F.M. Infi:
M - introwertyczka, zapalona fanka gry na gitarze i muzyki metalowej. Równie zapalona jest we wciskaniu guzika drzemki i jedzeniu pieczonych ziemniaków. Jej miłość do gry w RPG szalonymi magami spowodowała, że postaci w opowieści mają nietuzinkowy charakter.

F - gorliwy fan fantastyki w najróżniejszych jej odsłonach: w grach komputerowych, planszowych, RPG i literaturze oczywiście. Jego umysł to prawdziwa kopalnia pomysłów, których nie boi się realizować, niestraszne mu krytyczne opinie. Co pokazuje również, dodając całe pieczarki, kotlety mielone i cebulę do tostów, niezależnie od tego, co M powie na ten temat. Jego umiejętność zarażania pozytywną energią, wiara w swoje możliwości i motywacja z pewnością pomogły obojgu dotrzeć do momentu, w którym są obecnie.

Książka "Obóz Exhondi. Lipiec" - F.M. Infi - oprawa miękka - Wydawnictwo Pan Wydawca. Książka posiada 164 stron i została wydana w 2022 r. Cena 26.39 zł. Zapraszamy na zakupy!