pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Droga Szamana. Etap 1. Początek

Autor książki:

Wasilij Machanienko

Dane szczegółowe:
Wydawca: Insignis
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
EAN: 9788366575134
ISBN: 978-83-6657-513-4
Data: 2020-09-29
32.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wyjątkowa powieść fantasy nowego gatunku Lit RPG. Numer jeden na liście najpopularniejszych e-booków w Rosji.
Barliona. Wirtualny świat pełen potworów, walk, przygód, tajemnic i graczy spragnionych tego, co w prawdziwym życiu niedostępne: elfów i magii, krasnoludów i gnomów, smoków i księżniczek oraz niezapomnianych konfrontacji.
Gracze Barliony pozostają online całymi miesiącami; zamknięci w podtrzymujących funkcje życiowe kapsułach, nie wracają do realu, ścigając się z innymi w levelowaniu postaci i zdobywaniu kolejnych osiągnięć. W Barlionie prawie wszystko jest dozwolone, a gracze nie odczuwają bólu i cierpienia. Tak działają filtry doznań: każdy cios, potknięcie, rana odbierane są przez graczy tak, jakby rozgrywały się na ekranie monitora: zupełnie bez bólu.
Ale od każdej zasady są wyjątki. Istnieje grupa graczy, dla których Barliona zamieniła się w piekło. To przestępcy, zesłani tam w ramach odbywania kary ich filtry doznań są wyłączone. Odczuwają wszystko tak, jak w najprawdziwszym realu.
Główny bohater został skazany na osiem lat więzienia za nieumyślnie popełnione przestępstwo. W ramach kary osadzono go w jednej z barliońskich kopalni i przydzielono mu postać Szamana, jedną z najmniej popularnych klas. Ma wyzerowane statystyki. Nie zna reguł dotyczączych życia więźniów ich świat w Barlionie wygląda zgoła inaczej niż świat wolnych graczy.
Czy uda mu się przetrwać? Czy poradzi sobie z panującymi w wirtualnych więzieniach złem i przemocą? O tym przeczytacie w bestsellerowej powieści Lit RPG Wasilija Machanienki.

Książka "Droga Szamana. Etap 1. Początek" - Wasilij Machanienko - oprawa miękka - Wydawnictwo Insignis. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2020 r. Cena 32.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.