pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dalvonah. Drepcząc w wojennym popiele

Autor książki:

Sebastian Artymiuk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 195x121 mm
EAN: 9788382190595
ISBN: 978-83-8219-059-5
Data: 2020-11-17
26.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Tylko najbardziej wytrwali będą mogli budować cywilizację na nowo.
Ingerencja w świat niematerialny bywa niebezpieczna i zatrważająca w skutkach. Dwa tajne stowarzyszenia prowadzą bezwzględną rywalizację, w wyniku której członkowie jednego z nich otwierają wrota do innego wymiaru za pośrednictwem geomancji i okultyzmu. W świecie ludzi materializuje się ponad milion ożywieńców oraz ogromne legiony demonów. Rozpoczyna się globalna wojna. W tym chaosie pewne jest tylko jedno - aby przetrwać, trzeba zapomnieć o jakichkolwiek ludzkich odruchach.
Nienawidzę ludzkiego ścierwa! grad myśli nawiedził umysł rosłego ożywieńca.
Właśnie zakładał nagolenniki wykonane z metalu. Tuż przed wyjściem z komnaty zabrał ze sobą puginał oraz większy stalowy miecz. Poruszał się bardzo sprawnie, choć ciążyła na nim zbroja płytowa. Taką nakładał jedynie w polu. Na zadania specjalne przywdziewał lekką kolczugę i drobny pancerz oraz tunikę. Był sprawny w walce. Mało powiedziane. Walka była sensem jego ponurego życia. Nie wymagał zbyt wiele. Żądza zemsty tak intensywnie ogarnęła umysły nieumarłych, że zatracili oni podstawowe zmysły. Przekleństwem było uwięzienie ich podświadomości w ludzkich zwłokach, w ich szkieletach i resztkach rozkładających się ciał. Przywykli do widoku rozpadającej się skóry, którą co dzień pożerały robaki. Żerowały na nich. Wchodziły do ran, uszu, oczu, nosa i ust. To był jednak nieodzowny element ich egzystencji w ludzkim świecie.

Książka "Dalvonah. Drepcząc w wojennym popiele" - Sebastian Artymiuk - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2020 r. Cena 26.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.