pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sól. Lecznicze właściwości

Autor książki:

Iwan Nieumywakin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 120 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788364278075
ISBN: 978-83-64278-07-5
Data: 2013-10-29
Cena wydawcy: 29.20 złpozycja niedostępna

Opis książki:

W każdym domu jest sól. Codziennie używamy jej w kuchni. To najpopularniejsza przyprawa i środek konserwujący stosowany na świecie od tysięcy lat. Jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu.

Autor książki, znany rosyjski lekarz i naturopata, autor wielu książek - Iwan Nieumywakin - stworzył kompleksowy poradnik o soli, szczegółowo opisuje różne jej rodzaje i właściwości. Znajdziesz w nim wiele sposobów ich zastosowania nie tylko w kuchni. Dogłębnie analizuje działanie soli na organizm, w jakich ilościach można ją spożywać, jak solić potrawy dla dzieci. Autor głównie skupia się na wykorzystaniu jej leczniczych właściwości. Rozwiejesz wszelkie kontrowersyjne opinie na temat soli, które pojawiły się w ostatnich latach.

Sól jest stosowana w różnego rodzaju terapiach. Jedna z nich jest haloterapia. Metoda ta polega na oddychaniu powietrzem bogatym w związki soli. Dzięki niej wzmocnisz naturalny system odpornościowy swojego organizmu, bez potrzeby zażywania tabletek i obciążania wątroby. Zalecane są dla osób z dolegliwościami tarczycy, astmy, chorób płuc czy oskrzeli. Znajdziesz też prosty sposób na pozbycie się bólu zatok. Wszelkie problemy skórna takie jak egzema czy łuszczyca też możesz uleczyć zwykłą solą. Pozbędziesz się częstych stanów przemęczenia, które dopadają każdego z nas. Autor opisując każdą z terapii podaje również przeciwwskazania, czyli z łatwością zdołasz wybrać odpowiednią dla siebie i zastosować ją samodzielnie w domu.

Cała prawda o soli.

Książka "Sól. Lecznicze właściwości" - Iwan Nieumywakin - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 120 stron i została wydana w 2013 r.