pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Słynni polscy olimpijczycy. Zeszyt 13. Waldemar Legień. Złoto przez...
»
»
»
książka:

Słynni polscy olimpijczycy. Zeszyt 13. Waldemar Legień. Złoto przez ippon

Dane szczegółowe:
Wydawca: Krajowa Agencja Wydawnicza
Rok wyd.: 2008
Oprawa: miękka
EAN: 9788375522259
ISBN: 978-83-7552-225-9
Data: 2009-05-21
Cena wydawcy: 10.00 złpozycja niedostępna

Słynni polscy olimpijczycy. Zeszyt 13. Waldemar Legień. Złoto przez ippon - opis książki:

Tym razem zapraszamy na spotkanie z najbardziej popularną spośród wszystkich egzotycznych dyscyplin sportu, czyli z judo - japońską sztuka walki, która jako sport zawojowała cały świat. Zapraszamy także na spotkanie z największymi judokami świata, wśród których istotną rolę odgrywali Polacy. To oni przez przeszło czterdzieści lat obecności tego sportu na igrzyskach olimpijskich dostarczyli nam zaskakująco wielu sukcesów i medali. Być może wielu z Państwa pamięta czasy, gdy pod wpływem filmów z Brucem Lee wschodnie sztuki walki stawały się w Polsce coraz popularniejsze. Do takich osób należał także Waldemar Legień - największy z naszych mistrzów judo i jeden z największych polskich sportowców. Bo niewielu z nich może się pochwalić - tak jak on - dwoma złotymi medalami olimpijskimi.

Książka „Słynni polscy olimpijczycy. Zeszyt 13. Waldemar Legień. Złoto przez ippon” - oprawa miękka - Wydawnictwo Krajowa Agencja Wydawnicza.

Książka posiada 0 stron i została wydana w 2008 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Słynni polscy olimpijczycy. Zeszyt 13. Waldemar Legień. Złoto przez..."