pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
Zarządzanie innowacjami - okładka książki
Zarządzanie innowacjami pozycja dostępna
»
»
»
Skuteczne strategie na trudne czasy
książka:

Skuteczne strategie na trudne czasy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 152 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788326437915
ISBN: 978-83-2643-791-5
Data: 2012-06-19
pozycja niedostępna

Skuteczne strategie na trudne czasy - Patrick Forsyth, Frances Kay - opis książki:

W czasach kryzysu, załamania rynku czy nawet tylko czasowego zastoju zarządzanie przedsiębiorstwem stanowi prawdziwe wyzwanie. Jak przetrwać trudne czasy i osiągnąć zysk Patrick Forsyth i Frances Kay, doświadczeni konsultanci i autorzy książek biznesowych, znają odpowiedź na to pytanie.

Wskazówki zawarte w książce pozwolą skutecznie zarządzać przedsiębiorstwem lub jego częścią i podpowiedzą, jakie zmiany należy wprowadzać m.in. w takich dziedzinach, jak marketing, finanse czy zarządzanie zasobami ludzkimi.

Dowiesz się, w jaki sposób: - ograniczyć wydatki - podnieść wydajność personelu i efektywnie zarządzać czasem, - stymulować sprzedaż i najlepiej wykorzystać kanały dystrybucji, - wypracować i utrzymać dobre relacje z klientem, - dostosować produkty i usługi do oczekiwań zmieniającego się rynku, - prowadzić efektywne działania marketingowe.

Autorzy przekazują skuteczne rady dotyczące wszystkich elementów działalności przedsiębiorstwa. Każdy z rozdziałów zawiera omówienie konkretnego problemu, podsuwa rozwiązanie i wskazuje, jakie działania podjąć, by wyjść z kłopotów obronną ręką. Czasem wystarczy drobna korekta, innym razem konieczna będzie całkowita zmiana kursu. Najważniejsze jest pozytywne nastawienie i przemyślane działanie.

Książka „Skuteczne strategie na trudne czasy” - oprawa miękka - Wydawnictwo Wolters Kluwer business.

Książka posiada 152 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Skuteczne strategie na trudne czasy"