pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Skradzione muffinki i inne komiksy

Autor książki:

Martin Widmark

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zakamarki
Rok wyd.: 2023
Oprawa: twarda
Ilość stron: 60 s.
Wymiar: 200x245 mm
EAN: 9788377762493
ISBN: 978-83-7776-249-3
Data: 2023-05-23
31.29 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Lasse i Maja prowadzą małe biuro detektywistyczne, które działa w szwedzkim miasteczku Valleby. Tropią oszustów i złodziei, w czym są dużo lepsi od miejscowego komisarza policji.

Oto nowa odsłona ich przygód - w formie komiksowej!
Cztery komiksowe historie to cztery zupełnie nowe śledztwa Biura Detektywistycznego Lassego i Mai.

Tytuły komiksów w tym tomie:
Skradzione muffinki
Przestępstwo nad wodą
Poszukiwany: tort z bitą śmietaną
Maskarada w Valleby
Polecamy również dwa inne tomy komiksów Sabotaż w punkcie skupu i inne komiksy oraz Zielona dywersja i inne komiksy, kolejne w przygotowaniu.

W Polsce seria Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai obecna jest od 2008 roku i podobnie jak w Szwecji, stała się bestsellerem. Dla wielu dzieci jedna z Tajemnic to pierwsza przeczytana samodzielnie od deski do deski książka. Sprzyja temu intrygująca od pierwszych stron fabuła, ale też sposób jej podania - prosty język, przejrzysty układ stron i liczne ilustracje.

Do końca 2022 roku w Polsce ukazało się 29 tytułów: Tajemnica diamentów, Tajemnica hotelu, Tajemnica cyrku, Tajemnica kawiarni, Tajemnica mumii, Tajemnica kina, Tajemnica pociągu, Tajemnica gazety, Tajemnica szkoły, Tajemnica złota, Tajemnica zwierząt , Tajemnica meczu, Tajemnica szafranu , Tajemnica biblioteki, Tajemnica miłości, Tajemnica kempingu, Tajemnica galopu, Tajemnica szpitala, Tajemnica pływalni, Tajemnica urodzin, Tajemnica wyścigu, Tajemnica pożarów, Tajemnica więzienia, Tajemnica mody, Tajemnica zamku, Tajemnica srebra, Tajemnica filmu, Tajemnica detektywa i Tajemnica dancingu .

Polecamy również:
--- Teatr z Lassem i Mają - cztery sztuki do wystawienia na scenie w domu lub w szkole
--- Wakacje z Lassem i Mają - książkę złożoną z opowiadania o parze detektywów oraz zabaw i quizów dotyczących serii
--- Święta w Valleby. Wielka awaria prądu - książka, w której trakcie CZYTANIA rozwiązuje się ZADANIA! W świąteczne opowiadania wplecione są wyszukiwanki, szyfry, labirynty i inne wyzwania.

--- Brązową księgę, Srebrną księgę, Złotą księgę oraz Diamentową księgę, które pełne są detektywistycznych łamigłówek, rebusów, zagadek i szyfrów - a wszystko w scenerii miasteczka Valleby i z udziałem bohaterów serii
--- Pamiętnik detektywa, w którym zbierać można rysopisy i odciski palców kolegów i koleżanek."

Książka "Skradzione muffinki i inne komiksy" - Martin Widmark - oprawa twarda - Wydawnictwo Zakamarki. Książka posiada 60 stron i została wydana w 2023 r. Cena 31.29 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.