pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sabotaż w punkcie skupu i inne komiksy

Autor książki:

Martin Widmark

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zakamarki
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 60 s.
Wymiar: 200x245 mm
EAN: 9788377762134
ISBN: 978-83-7776-213-4
Data: 2021-06-28
27.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

"Lasse i Maja prowadzą małe biuro detektywistyczne, które działa w szwedzkim miasteczku Valleby. Tropią oszustów i złodziei, w czym są dużo lepsi od miejscowego komisarza policji.

Oto nowa odsłona ich przygód - w formie komiksowej!
Cztery komiksowe historie to cztery zupełnie nowe śledztwa Biura Detektywistycznego Lassego i Mai.

Tytuły komiksów w tym tomie:
Sabotaż w punkcie skupu
Zmarznięte duszyczki
Uciekający puchar
Awantura o Jasia i Małgosię
Kolejne tomy komiksowe - w przygotowaniu.

W Polsce seria Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai obecna jest od 2008 roku i podobnie jak w Szwecji, stała się bestsellerem. Dla wielu dzieci jedna z Tajemnic to pierwsza przeczytana samodzielnie od deski do deski książka. Sprzyja temu intrygująca od pierwszych stron fabuła, ale też sposób jej podania - prosty język, przejrzysty układ stron i liczne ilustracje.

Do końca 2020 roku w Polsce ukazało się 27 tytułów: Tajemnica diamentów, Tajemnica hotelu, Tajemnica cyrku, Tajemnica kawiarni, Tajemnica mumii, Tajemnica kina, Tajemnica pociągu,Tajemnica gazety, Tajemnica szkoły, Tajemnica złota, Tajemnica zwierząt, Tajemnica meczu, Tajemnica szafranu, Tajemnica biblioteki, Tajemnica miłości, Tajemnica kempingu, Tajemnica galopu, Tajemnica szpitala, Tajemnica pływalni, Tajemnica urodzin, Tajemnica wyścigu, Tajemnica pożarów, Tajemnica więzienia, Tajemnica mody, Tajemnica zamku, Tajemnica srebra i Tajemnica filmu.

Polecamy również:
--- Teatr z Lassem i Mają - cztery sztuki do wystawienia na scenie w domu lub w szkole
--- Wakacje z Lassem i Mają - książkę złożoną z opowiadania o parze detektywów oraz zabaw i quizów dotyczących serii
--- Brązową księgę, Srebrną księgę, Złotą księgę oraz Diamentową księgę, które pełne są detektywistycznych łamigłówek, rebusów, zagadek i szyfrów - a wszystko w scenerii miasteczka Valleby i z udziałem bohaterów serii
--- Pamiętnik detektywa, w którym zbierać można rysopisy i odciski palców kolegów i koleżanek.

"

Książka "Sabotaż w punkcie skupu i inne komiksy" - Martin Widmark - oprawa twarda - Wydawnictwo Zakamarki. Książka posiada 60 stron i została wydana w 2021 r. Cena 27.18 zł. Zapraszamy na zakupy!