pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Rozpoznawanie zachowań narkotykowych i dopalaczowych

Autor książki:

Mariusz Z. Jędrzejko

Dane szczegółowe:
Wydawca: ASPRA-JR
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 72 s.
EAN: 9788375453812
ISBN: 978-83-7545-381-2
Data: 2012-11-26
Cena wydawcy: 25.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Przygotowując poniższe opracowanie autorzy kierowali się troską o jak najprostszy przekaz oraz nadanie materiałowi konwencji metodycznej, aby był on jak najbardziej przydatny w pracy takich służb jak pedagodzy i psycholodzy szkolni, policja, żandarmeria wojskowa czy pracownicy i funkcjonariusze zajmujący się bezpieczeństwem ruchu drogowego. Jesteśmy także przekonani, że opracowanie znajdzie szerokie zastosowanie w placówkach resocjalizacyjnych i opiekuńczo-wychowawczych, gdzie znaleźli się młodzi ludzie eksperymentujący z narkotykami i substancjami działającymi podobnie do nich.

W opracowaniu wykorzystano dorobek i wiedzę wielu specjalistów z dziedziny narkomanii, lekomanii oraz nowych substancji uzależniających o dużym zawodowym i naukowym doświadczeniu (m.in. B. Szukalski, Cz. Cekiera, B. Furga-Baran, J. Sierosławski, R. Ruden, Z. Juczyński, J. Kocur), a także doświadczenia polskiej i niemieckiej policji w zakresie niechemicznych (bezprzyrządowych) sposobów rozpoznawania zachowań narkotykowych. Publikacja powstała we współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Książka "Rozpoznawanie zachowań narkotykowych i dopalaczowych" - Mariusz Z. Jędrzejko - oprawa miękka - Wydawnictwo ASPRA-JR. Książka posiada 72 stron i została wydana w 2012 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]