pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rosja. Kraj w którym przyszłości nie przewidzisz

Autor książki:

Michał Magnuszewski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Rozpisani
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 130 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788395762833
ISBN: 978-83-9576-283-3
Data: 2021-07-06
31.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Czy Rosja jest taka, jak kreują ją media, telewizja, stosunki dyplomatyczne i wizja, jaką jesteśmy karmieni z różnych współczesnych wydarzeń? A może są dwie Rosje, jedna oficjalna, państwowa z dwugłowym orłem w godle, a druga - to Rosja prostych ludzi, którzy - tak jak każdy człowiek ukryty w swoim Państwie - chcą żyć, śmiać się, kochać i czasem po prostu spotkać się ze znajomi. A czy my zdajemy sobie sprawę z tego, że żyjąc tak blisko wielkiej Rosji, mało o niej wiemy, a może po prostu nie chcemy za dużo wiedzieć.

Książka ta opowiada o doświadczeniach młodego człowieka, który o Rosji wiedział tyle, ile... właśnie, ile? Przeczytajcie i przeżyjcie pięć miesięcy na południu Rosji, podróżując po Kaukazie i odwiedzając Moskwę oraz San Petersburg, jadąc tam kilkanaście godzin najbardziej popularnym i dostępnym środkiem transportu "plackartem". Co takiego może wydarzyć się każdego dnia? Czy życie tutaj jest proste i nudne, a może niebezpieczne, a może ekscytujące?
Zapraszam do lektury.

Michał Magnuszewski

Książka "Rosja. Kraj w którym przyszłości nie przewidzisz" - Michał Magnuszewski - oprawa miękka - Wydawnictwo Rozpisani. Książka posiada 130 stron i została wydana w 2021 r. Cena 31.25 zł. Zapraszamy na zakupy!