pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rachunkowość od podstaw. Zbiór zadań z komentarzem z rozwiązaniami. Książka z suplementem elektronicznym

Autor książki:

Danuta Małkowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 528 s.
Wymiar: 210x300 mm
EAN: 9788378043829
ISBN: 978-83-7804-382-9
Data: 2017-09-01
pozycja niedostępna

Opis książki:

Obszerny zbiór zadań z rachunkowości finansowej z rozwiązaniami. Każde zagadnienie poprzedzono wprowadzeniem teoretycznym, które pozwala na zapoznanie się z danym tematem, a także na usystematyzowanie i przypomnienie wiadomości: od zasobów majątkowych i źródeł finansowania, poprzez bilans, operacje gospodarcze, podatki, rozliczenia, zasady wyceny i ewidencji, aż do ustalania wyniku finansowego.

Bogaty wybór różnorodnych zadań pomoże w nauce rachunkowości osobom na różnych etapach nauki i poziomie zaawansowania.

Liczne tabele, zestawienia, ewidencje oraz zamieszczone wzory ułatwiają prawidłowe zrozumienie poruszanych zagadnień. W uzupełnieniu wykaz kont syntetycznych.

Zbiór rozwiązań zawiera odpowiedzi do wszystkich zadań zamieszczonych w publikacji i jest on udostępniony w formie suplementu elektronicznego (plik w formacie pdf). Plik można pobrać poprzez Internet (szczegółowa instrukcja zamieszczona jest w książce).

Książka "Rachunkowość od podstaw. Zbiór zadań z komentarzem z rozwiązaniami. Książka z suplementem elektronicznym" - Danuta Małkowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr. Książka posiada 528 stron i została wydana w 2017 r.