pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pyszne! Potrawy mięsne, rybne, warzywne i zupy

Autor książki:

s. Leonilla

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Nasza Przyszłość
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 155x165 mm
EAN: 9788361146001
ISBN: 978-83-6114-600-1
Data: 2008-04-07
Cena wydawcy: 22.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Oddajemy do Waszych rąk drugą część wyjątkowego zbioru przepisów na udane i smaczne potrawy mięsne, rybne, warzywne i zupy. Każdą z nich sami zrobiliśmy i każdej spróbowaliśmy – zdjęcia zamieszczamy jako smakowity dowód.

Książeczka ,,Pyszne!” cz. II zawiera zbiór przepisów przygotowanych specjalnie do rubryki ,,Porady kulinarne” w miesięczniku "Rodzina Radia Maryja”` (niektóre z nich nadesłali na konkurs sami Czytelnicy). Znajdziecie tu Państwo przepisy na potrawy, które powstają szybko - np. sznycelki z kurczaka czy makaron z sosem serowym, a także wymagające więcej czasu i przygotowań np. quiche z cebulą i kurkami czy faszerowany sandacz, ale wszystkie z powodzeniem może wykonać nawet nowicjusz w kuchni. Doskonałą pomocą (a także nieodpartą pokusą!) dla każdego są zamieszczone obok przepisów kolorowe zdjęcia. Patrząc na te PYSZNOŚCI, nie sposób nie zakasać rękawów i nie przygotować natychmiast choć jednej z pokazanych potraw!

Książka "Pyszne! Potrawy mięsne, rybne, warzywne i zupy" - s. Leonilla - oprawa miękka - Wydawnictwo Fundacja Nasza Przyszłość.