pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Public Relations. Wizerunek. Reputacja. Tożsamość
Tytuł książki:

Public Relations. Wizerunek. Reputacja. Tożsamość

Autor książki:

Wojciech Budzyński

Dane szczegółowe:
Wydawca: POLTEXT
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 260 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788375612912
ISBN: 978-83-7561-291-2
Data: 2017-11-10
44.54  44.90  0.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

PR nie ma ostatnio dobrej prasy. Kojarzony jest bowiem z manipulowaniem informacją, czasem wręcz z kłamstwem, a często z tzw. czarnym PR-em. Zarazem firmy, rządy i wszelkie inne organizacje muszą posiąść umiejętność skutecznego komunikowania się z klientami oraz obywatelami. I o tym właśnie jest książka dra Wojciecha Budzyńskiego, wykładowcy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, szkoleniowca i trenera biznesu, a także doświadczonego menedżera.

Książka zawiera zarówno usystematyzowaną wiedzę w dziedzinie PR, jak i praktyczne rady, jak organizować działalność PR-owską, od czego zacząć, jak opracować program budowania wizerunku firmy czy wdrożyć system identyfikacji wizualnej. Wiele miejsca poświęcono zasadom współpracy z mediami. Przedstawiono wiele aktualnych przykładów radzenia sobie z trudnymi pytaniami dziennikarzy, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych. Ponadto autor omawia także przygotowanie i rozpowszechnianie wydawnictw firmowych, organizację imprez, zawieranie umów sponsorskich oraz prowadzenie działalności lobbingowej. Wykorzystanie w książce schematów i rysunków pomaga w szybkim zrozumieniu i opanowaniu najważniejszych technik i metod PR w celu ich wdrożenia w praktyce.

Książka "Public Relations. Wizerunek. Reputacja. Tożsamość" - Wojciech Budzyński - oprawa miękka - Wydawnictwo POLTEXT. Książka posiada 260 stron i została wydana w 2017 r. Cena 44.54 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Wojciech Budzyński - autor m.in.:
Produkty podobne:
Public relations - okładka książki

Public relations...

Ewa M. Cenker
Public relations - okładka książki

Public relations

Ewa M. Cenker
Kultura jakości, doskonałości i - okładka książki

Kultura jakości, doskonałości i bezpieczeństwa...

Małgorzata Z. Wiśniewska, Piotr Grudowski