pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - O wartości zaufania
O wartości zaufania 37.45 zł pozycja dostępna!
książka:

Psychologia biznesu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficynka
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 374 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788364307553
ISBN: 978-83-6430-755-3
Data: 2015-07-14
Cena wydawcy: 45.00 złpozycja niedostępna

Psychologia biznesu - Adam Ubertowski - opis książki:

Prowadzisz biznes? Chcesz wiedzieć, jak to robić lepiej, wydajniej, z większą satysfakcją zarówno osobistą, jak i finansową?
Oto podręcznik dla każdego praktyka biznesu. Zawiera wiedzę o komunikacji, efektywności, gratyfikacji, psychologii zarządzania, ale też i psychologii rynku. Rozjaśnia wątpliwości, podpowiada, jak znajdować rozwiązania i dostrzegać więcej niż konkurencja. Uczy rozumnego podejścia do pracy i ludzi - pracowników, współpracowników, klientów wreszcie.

Adam Ubertowski - ukończył socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim (1991) i psychologię na Uniwersytecie Gdańskim (1998). Absolwent Comprehensive Management Program w Central Connecticut State University (1998). W roku 2005 obronił doktorat na Wydziale Ekonomicznym UG z dziedziny ekonomii behawioralnej (postawy podatkowe). Licencjonowany Coach ICC. Wykładał na UG. Jest Dyrektorem Programowym MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. W latach 90. pracował w działach sprzedaży i promocji firm finansowych oraz medialnych i wydawniczych. Z branżą HR związał się w roku 1996, po dwóch latach założył własną firmę doradczą. Doradza zarządom licznych firm w tworzeniu strategii personalnych. Specjalizuje się w rekrutacji i selekcji kandydatów na wysokie stanowiska kierownicze oraz w prowadzeniu szkoleń dla kadry menedżerskiej i z zakresu zaawansowanych technik sprzedaży, negocjacji, wpływu społecznego. Jest autorem między innymi książki Ja.com, pierwszej na polskim rynku pozycji z zakresu budowania marki osobistej. Wydał też między innymi powieści Podróż do ostatniej strony, Szczególny przypadek Pani Pullmanowej oraz Inspektor van Graaf.

Książka „Psychologia biznesu” - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficynka.

Książka posiada 374 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Psychologia biznesu"
Adam Ubertowski - autor m.in.:
Trzecia wyspa - okładka książki
Trzecia wyspa Adam Ubertowski;