pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Synergia a dobro wspólne. wybrane zagadnienia z psychologii kierowania
Książki »
Książki »
Tytuł książki:

Synergia a dobro wspólne. wybrane zagadnienia z psychologii kierowania

Autor książki:

Zenon Uchnast

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Towarzystwo Naukowe KUL
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 319 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788373065819
ISBN: 978-83-7306-581-9
Data: 2013-02-08
Obniżka ceny! 39.36  42.47  3.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ksiązka prezentuje interdyscyplinarne podejście do problematyki zjawiska synergii, podobnie jak było w dwóch wcześniejszych publikacjach - wydanych przez Towarzystwo Naukowe KUL - w odniesieniu do problematyki z zakresu rywalizacja-współdzialanie oraz relacji interpersonalnych i zarządzania organizacjami.

mając nauwadze wielowątkowość i zróżnicowanie sposobów podejścia do zjawiska synergii oraz sposobów określania warunków osiągania jego dobroczynnych skutków, w monografii przyjęto hipotezę ogólną, że respektowanie zasady dobra wspólnego jest podstawowym warunkiem osiągania synergicznego współdziałania i jego dobroczynnych skutków w działalności wspólnoty, w organizacjach gospodarczych i społecznych. Niniejsza publikacja adresowana jest zatem zarówno do teoretyków, jak i praktyków, badaczy naukowych i studentów różnych dziedzin: psychologii, zarządzania, socjologii, ekonomii czy pedagogiki.

Książka "Synergia a dobro wspólne. wybrane zagadnienia z psychologii kierowania" - Zenon Uchnast (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Towarzystwo Naukowe KUL. Książka posiada 319 stron i została wydana w 2012 r. Cena 39.36 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Zenon Uchnast (red.) - autor m.in.:
Produkty podobne: