pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Przełamywanie pierwszych lodów, integracja i aktywizacja grupy. Materiały...
Tytuł książki:

Przełamywanie pierwszych lodów, integracja i aktywizacja grupy. Materiały szkoleniowe. 201 ćwiczeń i gier

Autor książki:

Edie West

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 700 s.
Wymiar: 240x310 mm
EAN: 9788326481642
ISBN: 978-83-2648-164-2
Data: 2015-05-11
Cena wydawcy: 259.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Polityka przemian w gospodarce
Polityka przemian w gospodarce Polski 30.21 zł pozycja dostępna!

Przełamywanie pierwszych lodów, integracja i aktywizacja grupy. Materiały szkoleniowe. 201 ćwiczeń i gier - Edie West - opis książki:

Zbiór dokładnych instrukcji przeprowadzenia 201 ciekawych i nieschematycznych grupowych ćwiczeń i gier, przeznaczony dla trenerów i szkoleniowców prowadzących sesje różnego typu i o różnej tematyce. Obszerny zestaw materiałów w wersji elektronicznej jest dostępny na stronie www.przelamywanie-lodow.abc.com.pl po wpisaniu zamieszczonego w segregatorze kodu aktywacyjnego.

Zaprezentowane tu gry przeznaczone są zarówno dla dużych grup, jak i małych, kilkuosobowych zespołów. Pozwalają urozmaicić długą lub monotonną sesję szkoleniową, mogą być znakomitym sposobem na rozpoczęcie spotkania lub wprowadzenie nowego tematu, umożliwiają uczestnikom szkoleń odprężenie się i rozluźnienie, będąc okazją do wspólnej zabawy. Pomagają prowadzącemu podtrzymać zainteresowanie uczestników tematem sesji i zaktywizować ich, i to nie tylko dzięki gimnastyce umysłu, ale także ciała.

Gry zostały podzielone na kategorie odzwierciedlające ich zastosowania i cele, takie jak autoprezentacja i otwarcie się na innych, rozpoczęcie spotkania, wzajemne zapoznanie się, ożywienie monotonnej wypowiedzi, ćwiczenia dodające energii, integracja grupy, wyciszenie i relaks, ćwiczenia w plenerze i inne.

Opis każdego z ćwiczeń zawiera informacje dotyczące: - celów i proponowanych zastosowań, - liczby uczestników, dla której dane ćwiczenie jest przeznaczone, - poziomu aktywności fizycznej i zaangażowania, - przybliżonego czasu trwania, niezbędnych rekwizytów, - przebiegu ćwiczenia krok po kroku.

Opisy uzupełnione są dodatkowymi wskazówkami dla prowadzącego oraz propozycjami modyfikacji w celu dostosowania do specyficznych potrzeb grupy. Do wybranych gier i ćwiczeń dołączono arkusze z materiałami pomocniczymi dla prowadzącego i uczestników.

Książka „Przełamywanie pierwszych lodów, integracja i aktywizacja grupy. Materiały szkoleniowe. 201 ćwiczeń i gier” - oprawa twarda - Wydawnictwo Wolters Kluwer business. Książka posiada 700 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Edie West - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Siła lidera - okładka książki
Siła lidera Agnieszka Kozak, Agnieszka Sowińska-Wróbel