pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Prymasowi Tysiąclecia księdzu kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu w podziękowaniu parafia pw. Narodze

Autor książki:

Zbigniew Grochowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 254 s.
Wymiar: 160x225 mm
EAN: 9788366220218
ISBN: 978-83-6622-021-8
Data: 2019-04-29
35.75 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Niech ta książka, która jest podziękowaniem dla Prymasa Tysiąclecia księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego od całej parafii w Strzyżowie w diecezji zamojsko-lubaczowskiej, pomoże wszystkim czytelnikom nie tylko bardziej w Pana Boga wierzyć, ale jeszcze bardziej Panu Bogu zawierzyć, mimo tego, że nie zawsze rozumiemy, co Bóg daje. Niech pomoże wszystkim poznać te dwie piękne historie: o Prymasie i o Strzyżowie. Niech Pan Bóg wszystkim błogosławi.

Fragment wstępu ks. Bogdana Bejgiera, proboszcza parafii Narodzenia N.M.P. w Strzyżowie
W tym miejscu warto przytoczyć słowa Ojca Świętego Jana Pawła II, wypowiedziane przed grobem Prymasa Tysiąclecia 16 czerwca 1983 roku w warszawskiej archikatedrze: "Dziękuję Bożej Opatrzności za to, że w trudnym okresie dała nam tego Prymasa, tego męża Bożego, tego miłośnika Jasnogórskiej Bogarodzicy, tego nieustraszonego sługę Kościoła i Ojczyzny". Dlatego z radością przyjąłem najnowszą książkę Zbigniewa Grochowskiego, znanego i cenionego w kraju pasjonata historii.

Publikację polecam uczniom wszystkich typów szkół, uczestnikom konkursów o kardynale Stefanie Wyszyńskim, nauczycielom i w ogóle każdemu, komu bliskie są wartości głoszone przez Prymasa Tysiąclecia.

Fragment recenzji wydawniczej prof. dr. hab. Kazimierza Maliszewskiego, kierownika Zakładu Metodologii Historii i Wiedzy o Kulturze Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Książka "Prymasowi Tysiąclecia księdzu kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu w podziękowaniu parafia pw. Narodze" - Zbigniew Grochowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek. Książka posiada 254 stron i została wydana w 2018 r. Cena 35.75 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.