pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Bł. kardynał Stefan Wyszyński. Opowiadania, krzyżówki, zagadki

Autor książki:

Jolanta Reisch-Klose

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 64 s.
Wymiar: 200x140 mm
EAN: 9788382010787
ISBN: 978-83-8201-078-7
Data: 2021-07-01
7.95  10.90  2.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:

Fascynująca opowieść o życiu wielkiego Polaka.

Poranek, 3 sierpnia 1901 roku, pokój w niewielkim domku w Zuzeli nad Bugiem. Ten dom wszyscy w okolicy nazywają organistówką. To dlatego, że mieszka w nim organista z miejscowej parafii Władysław z żoną Julianną. Tej nocy ktoś do nich dołączy...

Kard. Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia. Kim był jeszcze? Odpowiedź znajdziesz w tej adresowanej do dzieci książce. Opowiada ona o najważniejszych wydarzeniach z życia ks. Wyszyńskiego. Pomaga zrozumieć sekret jego wielkiej siły wewnętrznej, dzięki której zrobił tak wiele dobrego dla Kościoła i dla Polski. Pomaga zrozumieć, dlaczego Kościół uznał go za błogosławionego.

Zbigniew Barciński, pedagog, teolog, trener Stowarzyszenia Pedagogów NATAN.

Literacka opowieść Jolanty Reisch-Klose w przystępny sposób przybliża dzieciom nie tylko sylwetkę kardynała Stefana Wyszyńskiego, lecz także tło historyczne jego życia. Wyjaśnia najtrudniejsze pojęcia związane z biografią nowego błogosławionego, a także z dwudziestowieczną historią Polski. Dołączone do książki krzyżówki i zagadki, odnoszące się do poszczególnych opowiadań, pomogą utrwalić zdobytą wiedzę i zapewnią wspaniałą zabawę całej rodzinie.

Jolanta Reisch-Klose, pisarka i dziennikarka, laureatka konkursów dziennikarski i literackich, autorka wielu książek dla dzieci, w tym biografii papieży Jana Pawła II i Franciszka.

Książka "Bł. kardynał Stefan Wyszyński. Opowiadania, krzyżówki, zagadki" - Jolanta Reisch-Klose - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 64 stron i została wydana w 2021 r. Cena 7.95 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]