pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Program zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 116 s.
Wymiar: 160x220 mm
EAN: 9788371343230
ISBN: 978-83-7134-323-0
Data: 2010-06-28
5.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Renata Naprawa - nauczyciel dyplomowany, konsultant do spraw pedagogiki specjalnej, wizytator Wydziału Pedagogiki Pozaszkolnej i Specjalnej. Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna oraz studia podyplomowe na kierunkach: socjoterapia, wychowanie do życia w rodzinie i zarządzanie oświatą. Od wielu lat prowadzi warsztaty dla nauczycieli w ramach kursu lub studiów podyplomowych z oligofrenopedagogiki. Służy nauczycielom pomocą, wspiera ich w rozwiązywaniu problemów bezpośrednio przy warsztacie pracy zawodowej oraz udziela konsultacji indywidualnych lub zbiorowych.

 

Alicja Tanajewska- nauczyciel dyplomowany, nauczyciel kształcenia zintegrowanego, oligofrenopedagog, terapeuta. Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika wcze-snoszkolna z wychowaniem przedszkolnym oraz studia podyplomowe z terapii pedagogicznej i oligofrenopedagogiki. Posiada I i II stopie ń specjalizacji zawodowej w zakresie nauczania początkowego. Od wielu lat pełni funkcje lidera zespołu nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz opiekuna nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy. Prowadzi  w szkole terapię pedagogiczną oraz zajęcia rewalidacyjne.

Ewa Korzeniewska- nauczyciel dyplomowany, nauczyciel języka polskiego i oligofrenopedagog, dyrektor szkoły podstawowej. Ukończyła studia magisterskie na filologii polskiej (specjalność nauczycielstwo), studia podyplomowe zarządzanie oświatą oraz kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki. Współpracuje z dyrektorami innych szkół. Służy wskazówką, pomocą i udziela konsultacji nauczycielom w ramach podwyższania poziomu efektów nauczania.

Książka "Program zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej" - Renata Naprawa, Alicja Tanajewska, Ewa Korzeniewska - oprawa miękka - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 116 stron i została wydana w 2013 r. Cena 5.65 zł. Zapraszamy na zakupy!