pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Metody nauki czytania i pisania z perspektywy trudności uczniów

Autor książki:

Anna Jurek

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 223 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788377440216
ISBN: 978-83-7744-021-6
Data: 2012-06-29
15.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dlaczego z każdym rokiem coraz bardziej obniża się poziom umiejętności uczniów w zakresie czytania i pisania Dlaczego obecnie dzieci popełniają trzykrotnie więcej błędów ortograficznych niż dawniej ich rówieśnicy nauczani według Elementarza Mariana Falskiego Dlaczego uczniowie korzystający ze współczesnych podręczników piszą fonetycznie "[ ] frapująca lektura dla wszystkich, których choć trochę interesują zmagania dzieci własnych i nauczanych w instytucji, a nawet odniesienia retrospekcyjne w przypadku osób walczących ze swoją słabością ortograficzną".

Z recenzji prof. zw. dr hab. Krystyny Ferenz "Rezultaty przedstawionych analiz są szokujące i mają ogromną wagę praktyczną. Pokazują one, że autorzy podręczników nie traktują nauczania czytania i pisania jako procesu długofalowego, który wymaga opracowań systemowych. Autorka wykazała szereg błędów, braków i niekonsekwencji, które niewątpliwie mogą przyczynić się do narastania trudności w nabywaniu umiejętności czytania i pisania".

Z recenzji prof. zw. dr hab. Grażyny Krasowicz-Kupis

Książka "Metody nauki czytania i pisania z perspektywy trudności uczniów" - Anna Jurek - oprawa miękka - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 223 stron i została wydana w 2012 r. Cena 15.72 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.