pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Praktyczne i teoretyczne problemy prawa finansowego wobec wyzwań XXI...
Tytuł książki:

Praktyczne i teoretyczne problemy prawa finansowego wobec wyzwań XXI wieku

Dane szczegółowe:
Wydawca: CeDeWu
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 562 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788375569605
ISBN: 978-83-7556-960-5
Data: 2017-04-12
95.74  110.00  14.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Praktyczne i teoretyczne problemy prawa finansowego wobec wyzwań XXI wieku - opis książki:

Niniejsza publikacja naukowa: "Praktyczne i teoretyczne problemy prawa finansowego wobec wyzwań XXI wieku" jest efektem czwartej edycji projektu badawczego "Prawo finansowe wobec wyzwań XXI wieku", zapoczątkowanego w 2010 roku przez Katedrę Prawa Finansowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a następnie kontynuowanego przez Centrum Prawa Samorządowego i Prawa Finansów Lokalnych Uniwersytetu Gdańskiego, które to instytucje wzbogaciły ów projekt badawczy o kolejny - "samorząd 21", stanowiący wyspecjalizowane, poświęcone finansom samorządu terytorialnego, uzupełnienie pierwszego nurtu badawczego.

Książka ta przeznaczona jest dla osób zainteresowanych aktualnym stanem prawa finansowego w Polsce, Europie i na świecie oraz jego rozwojem w dającej się przewidzieć przyszłości, do której odnoszą się autorzy wybiegając myślą badawczą w dalszą część XXI wieku.

Połączenie myśli badawczej naukowców z kilkudziesięciu ośrodków z kilku krajów oraz licznych praktyków, jak też przedstawicieli instytucji publicznych, dało w efekcie publikację stanowiącą niewątpliwie ciekawą i cenną refleksję nad stanem, ale również przyszłością prawa finansowego i jego stosowania w przestrzeni poszczególnych państw, kontynentów i świata.

Książka "Praktyczne i teoretyczne problemy prawa finansowego wobec wyzwań XXI wieku" - Jolanta Gliniecka, Anna Drywa, Edward Juchniewicz, Tomasz Sowiński (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo CeDeWu. Książka posiada 562 stron i została wydana w 2017 r. Cena 95.74 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]