pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pracownia dobrych myśli

Autor książki:

Magdalena Witkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 318 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788380755239
ISBN: 978-83-8075-523-9
Data: 2019-02-14
Cena wydawcy: 9.53 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Szczęście można uszyć z kawałków jak patchwork, połączyć je z elementów w nowy wzór.

Ale trzeba wiedzieć, jak tego dokonać.

Mała, przytulna pracownia, w której oknach zawsze stoją kwiaty, to miejsce pełne czarów. Można tam przymierzyć szczęście, przynajmniej tak brzmi jej slogan reklamowy. To tutaj, na ulicy Przytulnej 26, Pelagia prowadziła przed wieloma laty pracownię krawiecką. Po jej śmierci to właśnie tu jej wnuk, Florian, postanowił otworzyć kwiaciarnię. Miejsce to dzieli z matką, Grażyną, ekscentryczną artystką. Otaczają ich przypadkowi ludzie, którzy z czasem się zaprzyjaźniają. Wielu z nich układa swoje życie na nowo.

Siła tkwiąca w rodzinie - babce, matce i wnuku - jest bardzo duża. Każde z nich ma w sobie pierwiastek dobrych myśli, każde z nich ma piękną moc służącą do obdarowywania tymi myślami innych ludzi.

Pomimo tego, że Pelagia odeszła dawno temu, w przytulnej pracowni nadal zszywane są ludzkie losy. Tworzą wspaniały patchwork, nową całość, z pozornie niepasujących do siebie kawałków, tkanych nicią dobrych myśli.

To powieść o przyjaźni, miłości i o dobrej energii, dzięki której da się załatać każdą dziurę, każdy smutek i naprawić każdy poplątany los.

Książka "Pracownia dobrych myśli" - Magdalena Witkiewicz - oprawa Miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 318 stron i została wydana w 2018 r.