pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Srebrna łyżeczka (kieszonkowe)

Autor książki:

Magdalena Witkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 350 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788381957656
ISBN: 978-83-8195-765-6
Data: 2023-01-30
Cena wydawcy: 14.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

ŻYCIE JEST PEŁNE NIESPODZIANEK I ZWROTÓW AKCJI. MUSIMY TYLKO W TO UWIERZYĆ.

Technika Kintsugi, sztuka naprawy porcelany, przypomina nam o tym, jak bardzo krucha jest miłość. Ale jeżeli bardzo się staramy, to wszystko można posklejać na nowo.

Oto fragment mojej historii, kawałek świata, o którego istnieniu nie miałam pojęcia. To także opowieść o kilku innych osobach, dzięki którym jestem, jaka jestem. Kiedyś ktoś pokazał mi, że można wyjść ze swojej skorupy i zacząć żyć inaczej. Ktoś przetarł zabrudzoną szybę i dzięki temu zobaczyłam zupełnie inny świat.

Pewnego dnia Lidia dostaje list od tajemniczej kobiety, która przedstawia się jako przyjaciółka rodziny. Chce jej przekazać spadek. Niczego więcej nie wyjaśnia.

Kim jest ta kobieta

Dlaczego tak jej na tym zależy

Do kogo należą piękne, srebrne łyżeczki odnalezione w starym pudełku

Lidia powoli odkrywa tajemnicę, która wywraca jej życie do góry nogami.

Tajemnicę, dzięki której odnajduje spokój i szczęście. Ale przede wszystkim odpowiedź na pytanie, co, a właściwie kto, jest dla niej najważniejszy. I ile trzeba poświęcić, by odnaleźć tę jedyną, prawdziwą miłość.

"O matko, jaka piękna! Na taką powieść Magdaleny Witkiewicz czekałam! Jest bliska kobiecej wrażliwości, jest bliska sercu. Musicie przeczytać! Tajemnica srebrnych łyżeczek pochłonęła mnie bez reszty. Przepiękna, kobieca powieść."

Justyna Chaber, ONA CZYTA

Książka "Srebrna łyżeczka (kieszonkowe)" - Magdalena Witkiewicz - oprawa Miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 350 stron i została wydana w 2021 r.