pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Recepta na szczęście

Autor książki:

Agata Przybyłek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 360 s.
EAN: 9788366517837
ISBN: 978-83-6651-783-7
Data: 2020-03-23
26.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Skoro już wiemy, jak smakuje miłość, najwyższa pora by znaleźć receptę na szczęście!
Julia to młoda kobieta przed trzydziestką, która marzy o dziecku. Jednak podczas rutynowych badań dowiaduje się, że nie zostało jej na to wiele czasu. Niestety, nie ma przy niej mężczyzny, który byłby dobrym kandydatem na męża i ojca. Zrozpaczona pogrąża się w smutku. A przynajmniej do czasu, kiedy na horyzoncie pojawia się przystojny okulista?
Młodszy brat jej przyjaciółki, Maks, od lat podkochuje się w Julii. Gdy chłopak dowiaduje się o jej problemach, oferuje lekcje randkowania. Skrycie wierzy, że podczas nauki zbliżą się do siebie. Tylko czy osiągnie swój cel?
"Recepta na szczęście" to drugi tom urzekającej i dowcipnej serii o miłości, która ma wiele smaków. Agata Przybyłek pokazuje, że nasza szansa na prawdziwą miłość czasami leży bliżej niż myślimy - wystarczy spojrzeć na życie inaczej, żeby w końcu ją dostrzec.

Książka "Recepta na szczęście" - Agata Przybyłek - oprawa miękka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2020 r. Cena 26.46 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.