pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pamiętnik ze starego domu

Autor książki:

Ilona Gołębiewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 512 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788328709027
ISBN: 978-83-2870-902-7
Data: 2018-03-12
26.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Stary dom w Pniewie jest dla Alicji i jej bliskich miejscem, gdzie wreszcie odnaleźli spokój i wzajemne wsparcie. Wydawać by się mogło, że wszystko układa się po jej myśli. Adam jest oficjalnie jej narzeczonym, uprawomocniło się postanowienie sądu w sprawie adopcji Michałka, pracownia projektowania ogrodów ?Wrzosowisko? odniosła olbrzymi sukces. Alicja zaczyna pisać pamiętnik, chcąc zatrzymać wspomnienia i opisać zachodzące w jej życiu zmiany. Nauczyła się już, że szczęście jest bardzo ulotne i życie ciągle wystawia człowieka na kolejne próby. Tak jest i tym razem.

Ale Alicja w pewnym momencie zaczyna się gubić w tym, czego tak naprawdę oczekuje od życia, z kim chce być i czy w tym wszystkim nie zapomniała o swoim szczęściu. Jak sobie poradzi z nadmiarem problemów? Czu uda jej się pogodzić z Adamem i stworzyć rodzinę? Co zrobi ze sprawami, które na początku ją przerastają i jakie ostatecznie podejmie decyzje?
Tajemnicza, wciągająca i pełna emocji powieść o trudnych wyborach, nieuchronności ciągłych zmian i staraniach o codzienne szczęście. Pokazuje, że jedna decyzja niesie ze sobą wiele konsekwencji, najbardziej mogą zaskoczyć nas bliskie osoby, a osiągnięcie spełnienia w życiu zawsze wymaga ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń. Przenosi do świata rodzinnego domu i wspomnień, które można zapisać w pamięci lub na kartkach pamiętnika.

Książka "Pamiętnik ze starego domu" - Ilona Gołębiewska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 512 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.97 zł. Zapraszamy na zakupy!