pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających

Autor książki:

Kyle Gray

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 145x203 mm
EAN: 9788373778153
ISBN: 978-83-7377-815-3
Data: 2017-01-25
Cena wydawcy: 44.40 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Czołowi naukowcy i przedstawiciele wszystkich nurtów rozwoju duchowego są zgodni co do jednej kwestii: cały wszechświat jest zbudowany z energii. Obejmuje to również Ciebie. Dokładnie w tej sekundzie energia tętni w każdej komórce Twojego ciała, w każdym atomie powietrza, które wdychasz, i w każdym przedmiocie wokół Ciebie. Energia żyje, jest naszą nieodłączną częścią i łączy nas ze wszystkim co było, istnieje obecnie i kiedykolwiek będzie. Jest całkowicie neutralna, lecz reaguje na nasze emocje i działania. My z kolei odpowiadamy na te reakcje, a dzięki tej książce będziesz w stanie świadomie nimi zarządzać.

Pomoże Ci w tym najbardziej rozchwytywany ekspert od aniołów w Wielkiej Brytanii. Poświęca on całe życie pomaganiu innym ludziom otworzyć się na obecność tych boskich istot. Prezentuje swoje umiejętności na warsztatach, podczas prezentacji oraz treningów. Wychodząc naprzeciw prośbom swoich fanów, w tej publikacji odsłania 111 podstawowych ćwiczeń, które sam stosuje aby rozwinąć swoje duchowe umiejętności.

Teraz i Ty będziesz wprowadzać energię na wyższy poziom. Zaufasz własnemu wewnętrznemu przewodnictwu i zaczniesz bez skrępowania wyrażać wszystkie aspekty siebie. Nauczysz się równoważyć dawanie i branie, a każda decyzja będzie przybliżała Cię do życia, jakie sobie wymarzyłeś. Wskutek tego codziennie będziesz doświadczać więcej radości, miłości i cudów.

Od energii do materii.

Książka "Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających" - Kyle Gray - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2016 r.