pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Poziom osiągnięć informatycznych gimnazjalistów
Tytuł książki:

Poziom osiągnięć informatycznych gimnazjalistów

Autor książki:

Janusz Nowak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Opolskiego
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 142 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788373956094
ISBN: 978-83-7395-609-4
Data: 2014-09-03
14.67  14.70  0.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Celem pracy jest określenie poziomu osiągnięć informatycznych uczniów kończących edukację informatyczną w gimnazjum oraz zidentyfikowanie uwarunkowań, które mają na nie wpływ. Przeprowadzono w związku z tym badania, w których uczestniczyli uczniowie z trzecich klas gimnazjów; wypełniali oni ankietę oraz rozwiązywali test wiadomości i test praktyczny z informatyki. Dodatkowo, dla uzyskania pełnego obrazu stanu edukacji informatycznej, przeprowadzono wywiady z nauczycielami informatyki. Uzyskane wyniki badań pozwoliły na ocenę stopnia przygotowania młodzieży do życia i aktywnego funkcjonowania w społeczeństwie informacyjnym. Wykryto również szereg czynników, które mają istotny wpływ na poziom osiągnięć gimnazjalistów z informatyki.

Książka będzie interesującą lekturą m.in. dla nauczycieli informatyki uczących w gimnazjach oraz w szkołach ponadgimnazjalnych, a także dla doradców metodycznych z informatyki, będzie też istotnym uzupełnieniem w procesie kształcenia przyszłych nauczycieli informatyki.

Książka "Poziom osiągnięć informatycznych gimnazjalistów" - Janusz Nowak - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Opolskiego. Książka posiada 142 stron i została wydana w 2014 r. Cena 14.67 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Poziom osiągnięć informatycznych gimnazjalistów"
Produkty podobne:
Matematyczna edukacja wczesnoszkolna. - okładka książki
Matematyczna edukacja wczesnoszkolna. Teoria i... Zbigniew Semadeni, Edyta Gruszczyk-Kolczyńska, Gustaw Treliński