pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Pozbądź się chorób skóry. Sposób na trwałe wyeliminowanie egzemy,...
Tytuł książki:

Pozbądź się chorób skóry. Sposób na trwałe wyeliminowanie egzemy, łuszczycy, trądziku i trądziku różowatego

Autor książki:

Shann Nix Jones

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vital
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Wymiar: 145x202 mm
EAN: 9788365846068
ISBN: 978-83-6584-606-8
Data: 2017-09-28
25.71  39.30  13.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Choroby skóry można wyleczyć! Egzema to najczęstsza spośród występujących w krajach uprzemysłowionych choroba skóry, zaraz za nią plasują się łuszczyca, trądzik oraz trądzik różowaty. Tymczasem medycyna konwencjonalna wciąż nie oferuje nam takich metod leczenia, które przyniosłyby trwałe rezultaty. Zalecza objawy nie wpływając na przyczynę ich powstawania. Na szczęście możesz skorzystać z autorskiego, opartego na kefirze, programu o potwierdzonej skuteczności.

Znaczenie mikrobiomu dla zdrowia skóry
Choć większość osób kojarzy mikrobiom z jelitami, składające się na niego mikroorganizmy są kluczowe dla stanu skóry, jak również zdrowia fizycznego i psychicznego. Dzięki zaprezentowanemu w książce programowi opartemu na probiotycznych pokarmach, będziesz w stanie zadbać o ten istotny czynnik i pozbędziesz się zarówno chorób skóry, jak i schorzeń takich jak katar sienny, alergie pokarmowe, astma, zapalenie stawów czy zespół jelita drażliwego.

Książka "Pozbądź się chorób skóry. Sposób na trwałe wyeliminowanie egzemy, łuszczycy, trądziku i trądziku różowatego" - Shann Nix Jones - oprawa miękka - Wydawnictwo Vital. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2017 r. Cena 25.71 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Tybetańska Księga Zdrowia - okładka książki
Tybetańska Księga Zdrowia Nida Chenagtsang
Cukrzyca - okładka książki
Cukrzyca Iza Radecka