pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Poród w hipnozie. Szkoła rodzenia

Autor książki:

Jerzy L. Piechnik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Psychoskok
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 148 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788381191425
ISBN: 978-83-8119-142-5
Data: 2018-03-29
29.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wykorzystanie transu hipnotycznego do nauki rodzenia stanowi swego rodzaju symulator porodowy, umożliwiający uzyskanie informacji o przebiegu porodu w sposób nie konwencjonalny. Jeszcze na długo przed urodzeniem dziecka umysł ciężarnej utrwala sobie schematy postępowania w poszczególnych fazach porodu. Wielokrotne powtarzanie poszczególnych sesji cementuje odruchy warunkowe i bezwarunkowe, jakie są potrzebne w czasie rodzenia.

Rodząca uczy się w ten sposób techniki oddychania, rozluźniania mięśni krocza, masowania brodawek oraz parcia spontanicznego, takiego na ile sam ucisk główki go wyzwala,.

a to z kolei chroni krocze przed urazami.

Utrwalona wiedza na temat porodu eliminuje strach i napięcie mięśni, przyczyniając się do zmniejszenia bólu porodowego na poziomie centralnego i obwodowego układu nerwowego.

Metoda porodu w transie jest prosta, nie kosztowna i skuteczna, pozbawiona działania środków farmakologicznych, bezpieczna dla matki i dziecka, umożliwiająca poród w warunkach naturalnych, na łóżku porodowym lub w wodzie, w szpitalu oraz w domu.

Książka "Poród w hipnozie. Szkoła rodzenia" - Jerzy L. Piechnik - oprawa miękka - Wydawnictwo Psychoskok. Książka posiada 148 stron i została wydana w 2018 r. Cena 29.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.