pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

POMOC ku równowadze. Jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne

Autor książki:

Małgorzata Taraszkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dobra Literatura
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 174 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788365897954
ISBN: 978-83-6589-795-4
Data: 2019-11-21
25.84 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Choroby cywilizacyjne, nałogi, zbyt szybkie tempo życia, stres, chroniczne zmęczenie, problemy w pracy, w życiu, z partnerem, z dziećmi, ze sobą? - wszystko to powoduje, że czujemy się wyczerpani, a czasem zdruzgotani i bezradni. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z mnogości czynników, które nas obciążają. Powodem jest na ogół zwykłe przyzwyczajenie oraz przekonanie, że tak być musi.

Gdy stresu jest zbyt wiele, gdy go już nie kontrolujemy, zaczynają pojawiać się nieprzyjemne konsekwencje: sypią się sprawy zawodowe, rodzinne i osobiste, zaczyna szwankować zdrowie. Lepiej więc temu w porę zapobiegać. Nigdy nie jest za późno, by uleczyć skołatane nerwy, wprowadzić drastyczne zmiany. Nie wolno się poddawać, upadać na duchu i rezygnować. Poszukiwanie pomocy nie świadczy o słabości! Wręcz przeciwnie - poszukiwanie pomocy to droga prawdziwej odwagi, ponieważ oznacza, że pragniesz zmienić swoją sytuację bo czujesz, że tak dalej być nie może!
Mamy nadzieję, że ta książka zainspiruje cię do wykonania pierwszego kroku, ku równowadze w twoim życiu.

Książka "POMOC ku równowadze. Jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne" - Małgorzata Taraszkiewicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Dobra Literatura. Książka posiada 174 stron i została wydana w 2019 r. Cena 25.84 zł. Zapraszamy na zakupy!