pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pedagogika. Podręcznik dla pierwszego stopnia kształcenia na poziomie wyższym

Autor książki:

Teresa Hejnicka-Bezwińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 292 s.
Wymiar: 159x229 mm
EAN: 9788379309252
ISBN: 978-83-7930-925-2
Data: 2015-09-29
61.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Podręcznik może być wykorzystywany przez studentów pedagogiki, pedagogiki specjalnej, kierunków przygotowujących do zawodu pedagoga i nauczyciela, jak również przez środowisko naukowe i dydaktyczne oraz osoby zajmujące się zawodowo problemami edukacji. Korzystając z niego, studenci zyskają rozeznanie w najważniejszych trendach pedagogicznego myślenia o edukacji, a także ogólnie poznają dorobek współczesnych nauk humanistycznych i społecznych. Będzie on zatem przydatny w kontekście zarówno tych przedmiotów, których celem jest wprowadzenie do studiowania pedagogiki, jak i tych, których celem jest syntetyzowanie wiedzy i doświadczeń nauk humanistycznych związanych z praktyką edukacyjną.

Pierwsza część książki obejmuje początki i rozwój pedagogiki w cywilizacji zachodniej, część drugą poświęcono najważniejszym problemom pedagogiki współczesnej, a także zagadnieniom łączenia teorii pedagogicznej z praktyką edukacyjną. W obu częściach odpowiednie miejsce zajmuje problematyka związana z pedagogiką polską.

Książka "Pedagogika. Podręcznik dla pierwszego stopnia kształcenia na poziomie wyższym" - Teresa Hejnicka-Bezwińska - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 292 stron i została wydana w 2015 r. Cena 61.45 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.