pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Instagram i fotografia - okładka książki
Instagram i fotografia pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania
książka:

Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bezdroża
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788324658251
ISBN: 978-83-246-5825-1
Data: 2012-10-26
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania - Patryk Świątek, Bartłomiej Szaro - opis książki:

W czasach komercjalizacji wszelkich dziedzin życia osiągnięcie czegoś niewielkim kosztem wydaje się rzeczą naprawdę trudną. Podróże w świadomości wielu ludzi zawsze należały do drogich przyjemności - większość zalicza je do luksusów, na które stać wąską grupę bogaczy. O tym, że wcale tak nie musi być, przekonacie się dzięki tej książce.

Autorzy udowadniają w niej, że zorganizowanie i realizacja nawet najambitniejszego planu wyjazdowego oraz dotarcie do najodleglejszych i najbardziej egzotycznych miejsc świata niekoniecznie musi się wiązać z koniecznością napadu na bank albo zrujnowania domowego budżetu. Czasami wystarczy po prostu dobrze pokombinować, zebrać się w sobie i. ruszyć w drogę! Jak Tego dowiecie się z tej książki!

Poradnik zawiera wiele cennych rad dla początkujących podróżników, którzy nie dysponują zasobnym portfelem, ale też nie boją się wyzwań i mają odwagę spróbować. Krótkieparagony z podróży" pomogą przygotować się do niskobudżetowych wypraw w ciekawe miejsca, a doświadczenie i kreatywność autorów pozwolą rozwinąć podróżnicze skrzydła dosłownie każdemu, niezależnie od wieku, umiejętności i dochodów.

Patryk Świątek i Bartek Szaro dobrze wiedzą, o czym piszą, bo sami spędzili w podróży wiele dni i nocy. Co ważne, wiedzą też, jak pisać, ponieważ na co dzień prowadzą bardzo popularny serwis internetowy Paragon z podróży, który w 2011 roku zdobył nagrodę w kategorii Podróże i szeroki świat" oraz nagrodę główną Blog Roku 2011.

Książka „Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania” - oprawa miękka - Wydawnictwo Bezdroża.

Książka posiada 240 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania"
Patryk Świątek, Bartłomiej Szaro - autor m.in.: