pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Osobista Historia Porozumienia Centrum U źródeł Prawa i Sprawiedliwości

Autor książki:

Andrzej Anusz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Polskie IHOO
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 976 s.
Wymiar: 165x237 mm
EAN: 9788395790171
ISBN: 978-83-957901-7-1
Data: 2021-10-20
49.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Dr Andrzej Anusz opublikował książkę, w której stara się opisać historię partii politycznej Porozumienie Centrum, podkreślając jej związki z Prawem i Sprawiedliwością. Publikacja obejmująca prawie tysiąc stron zawiera m.in. nigdy nie publikowane dokumenty.

Prof. dr hab. Wiesław Jan Wysocki w recenzji napisał m.in.:
„Książka Andrzeja Anusza jest zapisem końca PRL-u, transformacji ustrojowej i kształtowania się III RP z wszystkimi jej powiązaniami z komunistyczną przeszłością oraz dramatycznymi próbami zerwania tej „pępowiny” przez rząd Jana Olszewskiego, Porozumienie Centrum, Akcję Wyborczą Solidarność i Prawo i Sprawiedliwość. Autor uczestnicząc w tym procesie przywołuje dokumenty, teksty wystąpień parlamentarnych i prasowych, oświadczenia, opracowania i materiały programowe partii politycznych a także ocen, które dokumentują Andrzeja Anusza, wizję jego prawicowej polityki, jak i najważniejszych liderów niepodległościowej prawicy”.

Książka "Osobista Historia Porozumienia Centrum U źródeł Prawa i Sprawiedliwości" - Andrzej Anusz - oprawa Twarda - Wydawnictwo Polskie IHOO. Książka posiada 976 stron i została wydana w 2021 r. Cena 49.32 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.