pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Odzyskaj siebie. Życie po toksycznym związku i przemocy emocjonalnej

Autor książki:

Jackson MacKenzie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788328358041
ISBN: 978-83-2835-804-1
Data: 2020-01-08
29.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Toksyczna relacja może się przytrafić każdemu. Początki związku z osobą o zaburzonej osobowości zwykle są piękne, jednak później nieuchronnie przychodzi katastrofa. Wyjście z takiej matni bywa skrajnie trudne i nie zawsze oznacza koniec problemów. Wiele osób po wydostaniu się ze związku z psychopatą nie potrafi pokonać traumy. Objawy są różne, od odrętwienia lub poczucia pustki po depresję, perfekcjonizm czy nadużywanie różnych substancji. Łączy je to, że odbierają radość życia i nie pozwalają poprawnie funkcjonować. Przełamanie tej bariery, zrozumienie, co właściwie się stało, uleczenie ran swojej duszy, wreszcie ponowne otwarcie się na miłość i szczęście bywa niezwykle trudne!
Oto wyjątkowy poradnik, dzięki któremu o wiele łatwiej ozdrowiejesz po doznanej przemocy emocjonalnej ze strony psychopaty, odnajdziesz w sobie akceptację i przebaczenie dla siebie i innych, aby w końcu otworzyć się na nową, bezpieczną miłość. Zrozumiesz, na czym polega błędne koło toksycznej relacji i jak dochodzi do uzależnienia ofiary. Nauczysz się rozpoznawać objawy zespołu stresu pourazowego, dowiesz się, w jaki sposób funkcjonują ludzie o osobowości unikającej, współzależnej czy typu borderline. A przede wszystkim dostaniesz do ręki narzędzia - praktyki, dzięki którym znów staniesz się wolnym człowiekiem. Jest to potężny, płynący od serca program samouzdrowienia, odnalezienia siebie i odzyskania swojego życia!
W tej książce:
praktyki mindfulness, introspekcji oraz przydatne ćwiczenia
radzenie sobie z zespołem stresu pourazowego, ze współzależnością i z toksycznym wstydem
identyfikowanie swojego ochronnego ja
odkrywanie swojego rdzennego ja
ponowne, bezpieczne otwarcie się na miłość
Odzyskaj wolność. Odzyskaj siebie. Dokonaj zmiany!
O autorze
Jackson Mac Kenzie jest współzałożycielem serwisu Psychopath Free.com, gdzie funkcjonuje społeczność oferująca pomoc osobom, które przetrwały toksyczny związek. Napisał kilka cenionych książek o tej tematyce. Na co dzień współpracuje z firmą techniczną w Nowej Anglii. Mac Kenzie kocha koty, Boże Narodzenie, dalekie wędrówki i... jacuzzi.

Książka "Odzyskaj siebie. Życie po toksycznym związku i przemocy emocjonalnej" - Jackson MacKenzie - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2019 r. Cena 29.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.