pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
Oczy Poradnik zdrowia
książka:

Oczy Poradnik zdrowia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Skarbnica Wiedzy
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 114 s.
Wymiar: 110x200 mm
EAN: 9788389420190
ISBN: 83-8942-019-8
Data: 2008-11-18
pozycja niedostępna

Oczy Poradnik zdrowia - Piotr Morawski - opis książki:

Poradnik Oczy napisany został z myślą o osobach, które niekoniecznie związane są z medycyną, a chcą zadbać o dobry wzrok i zdrowe oczy. Czytelnik znajdzie tu wiele przydatnych porad jak zachować dobry wzrok, jak dbać o oczy, by były nie tylko zdrowe, ale i piękne, jak bez pomocy lekarza specjalisty leczyć drobne urazy. Poradnik pozwoli także postawić wstępną diagnozę przygotowując do rozmowy z lekarzem w przypadku poważniejszych dolegliwości. Przede wszystkim jednak chcemy pomóc w zapobieganiu zarówno mniej poważnym zaburzeniom, jak i trudniejszym przypadkom choroborym.
W kolejnych częściach przedstawiamy: anatomię oka; sposoby, jakimi możemy lepiej zadbać o nasze oczy oraz informacje dotyczące wad, urazów i chorób oczu - metody leczenia i zapobiegania.
Oprócz wielu tradycyjnych metod leczenia zaproponujemy naszym Czytelnikom coraz popularniejsze w ostatnich latach nowoczesne sposoby ćwiczenia wzroku, co pozwoli zminimalizować zmęczenie nie tylko oczu, ale także całego organizmu.
SPIS TREŚCI - Budowa i czynności oka - Wpływ warunków zewnętrznych i higiena oczu - Wady, urazy i choroby oczu - leczenie i zapobieganie - Zalecane przez specjalistów metody zachowania - Szkła korygujące wzrok

Książka „Oczy Poradnik zdrowia” - oprawa miękka - Wydawnictwo Skarbnica Wiedzy.

Książka posiada 114 stron i została wydana w 2006 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Oczy Poradnik zdrowia"
Piotr Morawski - autor m.in.:
Oświecenie. Przedstawienia - okładka książki
Oświecenie. Przedstawienia Piotr Morawski;