pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

O ważnych Rzeczach cz. 3. Ku jedności

Autor książki:

Patrycja Hurlak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Salwator
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 114 s.
Wymiar: 190x130 mm
EAN: 9788375808872
ISBN: 978-83-7580-887-2
Data: 2023-05-15
16.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Czytelnym wyznacznikiem zgromadzonych tu rozmyślań jest nauka Kościoła wyrażona między innymi w Katechizmie Kościoła katolickiego i w komentarzach teologicznych. Autorka czerpie bowiem z różnych źródeł i z własnych doświadczeń religijnych. Na różne też sposoby opowiada o swoich duchowych przeżyciach, na różne sposoby wyraża swoją modlitwę i trwanie przy Bogu. Tematyka rozważań Patrycji Hurlak jest bogata i różnorodna. Każdy czytelnik to zauważy i zapewne znajdzie coś interesującego dla siebie, do czego chętnie będzie powracał. Tę tematykę można streścić w kilku słowach: radykalizm ewangeliczny, bezkompromisowe naśladowanie Chrystusa, wiara konsekwentna, jedność w Panu i między wiernymi, sakramenty święte.

...

Niniejsze rozważania są więc rodzajem rachunku sumienia dla wierzącego XXI wieku. Apelują o ciągły powrót do źródła wiary, którym jest Jezus Chrystus. Ale są one również poniekąd perykopą o odcieniach mistyki, zapraszają bowiem tych, którzy już wierzą, do wiary pogłębionej, jeszcze bardziej wewnętrznej.

Wiara nie sprawia, że wszystko jest łatwe

Sprawia, że wszystko jest możliwe.

Dla kogoś, kto zaufa. Kto podejmuje wysiłek.

W Nim zakwitnie.

Pozwolisz

Życzę wszystkim czytelnikom, by lektura tego szerokiego spektrum tematów pomogła im na nowo odkryć głębię wiary, odkryć Boga życia, zachęcić do dawania świadectwa, a przede wszystkim z dziecięcą ufnością powierzyć się w codzienności życia pełnemu miłości Bożemu prowadzeniu. Wierzę, że po życzliwym przyjęciu poprzednich tomów i ten okaże się dla Państwa równie wartościowy i ciekawy. Zapraszam do lektury".

bp Krzysztof Włodarczyk

Książka "O ważnych Rzeczach cz. 3. Ku jedności" - Patrycja Hurlak - oprawa miękka - Wydawnictwo Salwator. Książka posiada 114 stron i została wydana w 2023 r. Cena 16.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.