pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Droga ku świętości. Rodzina Ulmów

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 140 x 200 mm
EAN: 9788367719209
ISBN: 978-83-67719-20-9
Data: 2023-03-14
9.29 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Oto jesteśmy świadkami wyniesienia na ołtarze rodziny Ulmów - Ojciec Święty wyraził zgodę na beatyfikację Sług Bożych polecając opublikowanie odnośnego dekretu o ich męczeństwie.

Rodzina Ulmów z Markowej zginęła z rąk niemieckiego okupanta za to, że pomogła ośmiorgu Żydom skazanym na zagładę. Ulmowie to prawdziwi Samarytanie XX wieku. Ich życie jest dla nas wzorem, w jaki sposób można żyć Ewangelią i świadczyć o Chrystusie, zarówno wielkością zwyczajności i największą miłością, jaką jest oddanie życia za bliźniego. W dzisiejszych czasach braku poszanowania dla życia nienarodzonego tym silniejszym akcentem staje się fakt beatyfikacji całej rodziny Ulmów, wraz z nienarodzonym jeszcze dzieckiem.

Przygotowaliśmy specjalne wydanie, które ma przedstawić męczenników z Markowej szerokim rzeszom katolików, aby inspirować i promować postawę bezgranicznej miłości i poświęcenia oraz jedności w rodzinie. Niewątpliwym atutem wydania są liczne archiwalne zdjęcia przywołujące realia życia błogosławionych.

Książka "Droga ku świętości. Rodzina Ulmów" - praca zbiorowa - oprawa miękka - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 80 stron i została wydana w 2023 r. Cena 9.29 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.