pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Nawrócona wiedźma

Dane szczegółowe:
Wydawca: Unitas Diecezjii Siedleckiej
Rok wyd.: 2015
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788361071808
Data: 2015-05-26
18.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Patrycja Hurlak, aktorka znana m.in. z seriali "Klan", "Blondynka" w audiobooku "Nawrócona wiedźma" opowiada o życiu aktora, reżysera; opowiada o swoim życiu przypominającym piekło; opowiada w końcu o swoim nawróceniu.

Komentarz z okładki płyty:
"Kiedy rok temu Patrycja Hurlak opowiedziała mi pokrótce o swoich niezwykłych przeżyciach, gorąco zachęcałam ją do tego, żeby spróbowała przelać je na papier w postaci scenariusza filmowego.

Zamiast scenariusza dostajemy do ręki, póki co, niezwykły wywiad, świadectwo religijnego nawrócenia.

Książkę przeczytałam z dużym zainteresowaniem, paradoksalnie tym większym, że sama jestem odległa od spraw wiary, a nawet, co jest rzadkością w moim pokoleniu, nie jestem ochrzczona. Ale opowieść Patrycji Hurlak, choć jest przez to dla mnie niejako egzotyczna, zrobiła na mnie duże wrażenie. Przede wszystkim Patrycja jest w niej szczera w przyznaniu się do tego, co w swoim życiu uznaje za złe, jak i w opisie trudnej drogi, na końcu której jest ona dzisiejsza, głęboko wierząca i żyjąca w zgodzie z wyznawaną wiarą i jej zasadami.

Rzadko kogo stać na tak szczere opowiedzenie o sobie, o sprawach tak intymnych i trudnych".

Ilona Łepkowska
producent i scenarzystka filmowa i telewizyjna

Audiobook „Nawrócona wiedźma” - oprawa CD - Wydawca: Unitas Diecezjii Siedleckiej. Cena 18.96 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.