pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

O pedagogice społecznej i jej rozwoju. Wybrane zagadnienia

Autor książki:

Mariusz Cichosz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Impuls
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 322 s.
Wymiar: 160x235 mm
EAN: 9788380951686
ISBN: 978-83-8095-168-6
Data: 2016-09-21
29.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Z recenzji wydawniczej prof. dr. hab. Tadeusza Pilcha
Monografia autorstwa Mariusza Cichosza pełni w moim przekonaniu dwie funkcje. Pierwszą z nich jest funkcja dydaktyczna. Książka zawiera elementarne informacje i wiedzę o dyscyplinie naukowej, która stanowi przedmiot studiów tysięcy młodych ludzi, potencjalnych pracowników niezliczonej ilości instytucji i dziedzin organizujących życie społeczne, tworzących i przetwarzających środowisko życia i pracy osób wymagających wsparcia i różnorodnej pomocy.

Druga funkcja tej książki to funkcja naukowa: sumująca narodziny i dorobek jednej z najważniejszych dla współczesnego świata dyscyplin społecznych. Publikacja ukazuje instrumenty poznawania rzeczywistości i skutecznego wywierania na nią wpływu, a co także bardzo ważne - ustala kanon przeświadczeń aksjologicznych, które są fundamentem pedagogiki społecznej i uzasadnieniem jej działalności i funkcji! Dlatego [...] uznaję wydanie tej książki za jedno z najważniejszych wydarzeń naukowych naszej dyscypliny!

Książka "O pedagogice społecznej i jej rozwoju. Wybrane zagadnienia" - Mariusz Cichosz - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Impuls. Książka posiada 322 stron i została wydana w 2016 r. Cena 29.33 zł. Zapraszamy na zakupy!