pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Nowy kształt nauczycielstwa. Szkic pedeutologiczny
Tytuł książki:

Nowy kształt nauczycielstwa. Szkic pedeutologiczny

Autor książki:

Bożena Marzec

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dom Wydawniczy ELIPSA
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 162 s.
Wymiar: 235x165 mm
EAN: 9788380173347
ISBN: 978-83-8017-334-7
Data: 2021-04-27
20.31  21.34  1.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Nowy kształt nauczycielstwa. Szkic pedeutologiczny - opis książki:

Oświata jest zarówno częścią ogólnego ładu społecznego, jak i ów ład współtworzy i utrwala. Nieustannie budzi szerokie zainteresowanie wielu osób, w tym tych profesjonalnie związanych z edukacją, skłaniając je do refleksji wykraczającej poza doświadczenia potoczne i parcjalne analizy. Stawiane są pytania o głębszy sens dokonujących się transformacji, o istotę zachodzących zmian, ich kierunek, drogi oraz sposoby ich realizacji, a także będące wynikiem tych przekształceń konsekwencje.
Niniejsza książka wpisuje się w ten nurt rozważań. Jej Autorka, będąc bacznym obserwatorem edukacyjnej rzeczywistości, śledząc zapowiedzi zmian ustawowych dotyczących pragmatyki zawodowej nauczycieli, pochyliła się nad problemami z jakimi borykają się współcześnie nauczyciele. () Książka umożliwia nie tylko pogłębione zapoznanie się ze specyfiką i zakresem opisanych zmian i nauczycielskich wyzwań, ale również zmusza do refleksji nad kierunkiem i konsekwencjami dokonujących się na naszych oczach permanentnych przekształceń.

Książka "Nowy kształt nauczycielstwa. Szkic pedeutologiczny" - Bożena Marzec - oprawa miękka - Wydawnictwo Dom Wydawniczy ELIPSA. Książka posiada 162 stron i została wydana w 2020 r. Cena 20.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]