pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Nowoczesne zarządzanie projektami

Dane szczegółowe:
Wydawca: Polskie Ekonomiczne, PWE
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 468 s.
Wymiar: 160x235 mm
EAN: 9788320820300
ISBN: 978-83-2082-030-0
Data: 2012-06-12
48.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Funkcjonowanie współczesnych przedsiębiorstw w globalizującej się gospodarce światowej sprawia, że coraz częściej swoją organizację pracy nastawiają one na realizację złożonych (a często unikatowych) przedsięwzięć, czyli projektów. Dlatego właśnie na co dzień mamy już do czynienia z projektami w niemal każdej dziedzinie ludzkiej aktywności (m.in. w pracy zawodowej, działalności gospodarczej, nauce, kulturze, sporcie, administracji), co rodzi zapotrzebowanie na wiedzę, jak zarządzać w warunkach realizacji wielu projektów. Autorzy niniejszej książki, kompleksowo ujmując zagadnienia nowoczesnego zarządzania projektami, zwrócili szczególną uwagę na jego aspekty menedżerskie, przydatne do zdobywania i utrzymywania przewagi konkurencyjnej, odnoszące się między innymi do: zarządzania przebiegiem projektu; zarządzania ryzykiem, jakością i komunikacją w projekcie; organizacji projektowej, dojrzałości projektowej i funkcjonowania biur projektów; wsparcia metodycznego i informatycznego zarządzania projektem.

Omawiane zagadnienia zostały obudowane licznymi przykładami ułatwiającymi opanowanie prezentowanej wiedzy.

Książka jest przeznaczona dla studentów zarządzania, słuchaczy studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami, uczestników specjalistycznych szkoleń z tego zakresu, a także praktyków gospodarczych (kadry kierowniczej, przedsiębiorców, menedżerów) oraz konsultantów.

Książka "Nowoczesne zarządzanie projektami" - oprawa miękka - Wydawnictwo Polskie Ekonomiczne, PWE. Książka posiada 468 stron i została wydana w 2012 r. Cena 48.11 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.