pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2013
Oprawa: twarda
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 140x208 mm
EAN: 9788324667321
ISBN: 978-83-246-6732-1
Data: 2013-05-17
36.14  49.00  12.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji - Chris Guillebeau - opis książki:

Rób to, co lubisz, a nie będziesz musiał pracować.
przysłowie chińskie

Masz dość harowania na czyjś rachunek Czujesz, że Twoja praca wysysa z Ciebie ostatnie soki A może Twoim marzeniem jest prowadzenie własnej firmy i poczucie wolności, które daje taka praca To świetnie!

Bez względu na to, ile masz pieniędzy - masz ich wystarczająco dużo. Tak jak w przypadku podróżowania, rozpoczynanie działalności gospodarczej na własną rękę lepiej wychodzi tym, którzy nie mają zbyt wiele. Będziesz bowiem zmuszony do improwizowania, wdrażania kreatywnych rozwiązań i twardego stąpania po ziemi. To Twoja prawdziwa wartość i pierwszy krok do sukcesu.

Ta książka stanie się Twoim najlepszym kumplem, doradcą i mistrzem w ciągu nadchodzących miesięcy. Znajdziesz tu mnóstwo praktycznych wskazówek na temat samodzielnego zapewniania sobie środków do życia, dokładne dane finansowe dotyczące kapitału początkowego i inne cenne informacje od przedsiębiorców, którzy już odnieśli sukcesna swoim ". Dowiedz się, w jaki sposób można prowadzić życie pełne przygód i jednocześnie mieć poczucie spełnienia, a także zapewnić sobie przyzwoite zarobki. Ten poradnik Cię do tego zainspiruje.

Po lekturze tej książki będziesz gotów na założenie własnego biznesu. Stwórz własny biznesplan i zacznij działać! Chris Guillebeau jest przedsiębiorcą, podróżnikiem i pisarzem. Od początku swojej zawodowej kariery wybrał samozatrudnienie i realizował różne przedsięwzięcia. Ma specjalny dar przekuwania pomysłów w strumień pieniędzy, które wykorzystuje zarówno na finansowanie swojego pełnego przygód życia, jak i na pomoc innym. Jako gospodarz World Domination Summit, międzynarodowego zjazdu ludzi kreatywnych, Chris skupia się na zachęcaniu wszystkich do osobistych poszukiwań i odkrywania własnej drogi. Co miesiąc jego stronę internetową Chris Guillebeau.com odwiedza ponad trzysta tysięcy gości.

Książka „Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji” - oprawa twarda - Wydawnictwo Helion.

Książka posiada 344 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji"
Chris Guillebeau - autor m.in.:
Produkty podobne: