pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Niewidzialny pierścień. Czarne Kamienie. Księga 6

Autor książki:

Anne Bishop

Dane szczegółowe:
Wydawca: Initium
Rok wyd.: 2011
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 392 s.
Wymiar: 150x215 mm
EAN: 9788366328181
ISBN: 978-83-66328-18-1
Data: 2020-02-07
16.75 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:


Kiedy Jaenelle Angelline zastanawiała się, jak ochronić Krwawych z Królestwa Kaeleer przed uderzeniem własnej Hebanowej mocy, Daemon Sadi opowiedział jej historię Szarej Pani, której kilka wieków wcześniej udało się tego dokonać. Nie wspomniał jednak o roli, jaką sam pełnił w tej historii. Niewidzialny Pierścień jest relacją tamtych wydarzeń.

Gdy Jared, młody wojownik z Shaladoru noszący Czerwony Kamień, trafia do niewoli, na dziewięć długich lat skazany zostaje na świadczenie usług seksualnych. Wreszcie, nie może już dłużej znieść wykorzystywania i upokorzeń, zabija swą właścicielkę i trafia na targ niewolników. Tam kupuje go Szara Pani − Królowa z Dena Nehele, osławiona opinią, że nabywani przez nią niewolnicy znikają bez śladu.

Szara Pani wraz z grupą kupionych niewolników wyrusza w drogę powrotną na swoje terytorium, uciekając przed ludźmi Dorothei Sa Diablo, Najwyższej Kapłanki władającej większością Królestwa Terreille. Jared jest gotów na śmierć, ale bardzo szybko przekonuje się, że ani jego nowa właścicielka, ani towarzysze niedoli nie są osobami, za które się podają. Każdy skrywa mroczną tajemnicę, a co najgorsze – jest wśród nich zdrajca pracujący dla samej Dorothei.

Książka "Niewidzialny pierścień. Czarne Kamienie. Księga 6" - Anne Bishop - oprawa Miękka - Wydawnictwo Initium. Książka posiada 392 stron i została wydana w 2011 r. Cena 16.75 zł. Zapraszamy na zakupy!