pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Światła i Cienie. Tir Alainn. Tom 2

Autor książki:

Anne Bishop

Dane szczegółowe:
Wydawca: Initium
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 528 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788366328242
ISBN: 978-83-6632-824-2
Data: 2020-11-23
26.06  39.99  13.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:

Anne Bishop, bestsellerowa autorka "New York Timesa", powraca w drugiej części fenomenalnej trylogii Tir Alainn, zabierając nas w pełną ekscytujących przygód podróż po swoim świecie. Światło i cienie to perełka wśród opowieści gatunku fantasy, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, osnuta mgiełką romansu i pełnej oddania miłości?
Po straszliwej rzezi wiedźm Fae - którzy powinni chronić swych dalekich ludzkich krewnych od wszelkiego zła - ignorowali potrzeby reszty świata. A we wschodnich wioskach znów zaczęły gromadzić się cienie - mroczne, pełne mocy, stanowiące śmiertelne zagrożenie dla każdej wiedźmy, kobiety i Fae. Tylko trójka Fae może stawić czoła rosnącej potędze zła i zapobiec jeszcze większemu rozlewowi krwi: losy świata leżą teraz w rękach Barda, Muzy i Zbieraczki.

Aiden, Bard, doskonale zdaje sobie sprawę, że świat rozpaczliwie potrzebuje ochrony Fae. Ci jednak za nic mają jego ostrzeżenia o złu czającym się pośród drzew. Aiden nie ma zatem wyboru: wraz z miłością swojego życia - Lyrrą, Muzą - musi wyruszyć w szalenie niebezpieczną podróż, by odnaleźć tego, który stanowi jeden jedyny wyjątek w świecie Fae - tego, który zdolny będzie przekonać resztę, by opuścili swe bezpieczne gniazda i pospieszyli na ratunek wiedźmom i zwykłym śmiertelnikom. Bo jeżeli Fae będą jeszcze dłużej zwlekać, nie ocaleje już nikt?

Książka "Światła i Cienie. Tir Alainn. Tom 2" - Anne Bishop - oprawa miękka - Wydawnictwo Initium. Książka posiada 528 stron i została wydana w 2020 r. Cena 26.06 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]