pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zapisane w kartach. Tom 5. Inni
Tytuł książki:

Zapisane w kartach. Tom 5. Inni

Autor książki:

Anne Bishop

Dane szczegółowe:
Wydawca: Initium
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 528 s.
EAN: 9788366328341
ISBN: 978-83-6632-834-1
Data: 2020-04-09
27.14  39.99  12.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zapisane w kartach. Tom 5. Inni - opis książki:

Anne Bishop - najpopularniejsza autorka według "New York Timesa" - powraca do świata Innych, by pokazać, w jaki sposób ludzie starają się przetrwać w świecie zmiennokształtnych i wampirów.

Po tym, jak ludzkie powstanie zostało brutalnie stłumione przez Starszych - prymitywną i śmiercionośną postać Innych - miasta kontrolowane przez ludzi zostały rozrzucone po całym świecie. Ich mieszkańcy doskonale wiedzą, że powinni się bać ziemi niczyjej poza granicami ich osad i że zagraża im ciemność?
Dziedziniec w Lakeside nie musi się odbudowywać z gruzów, tak jak niektóre społeczności, ale Simon Wilcz Straż i Meg Corbyn stają przed zadaniem utrzymania kruchego pokoju. Ich wysiłki spełzają jednak na niczym, gdy do miasta przybywa brat porucznika Montgomery ego, szukający pola do łatwego zysku i szemranych interesów.

Ludzie zaczynają się bronić przed przedstawicielem własnego gatunku, co zwraca uwagę Starszych, którzy są ciekawi, w jaki sposób jeden mało znaczący drapieżnik może mieć tak ogromny wpływ na całe stado. Meg, która zna wszystkie zagrożenia, wie, jak się zakończy ta historia - w swoich wizjach widzi grób?
Fantastyczny wgląd w brutalną, mroczną politykę i wojnę międzygatunkową. Naprawdę absorbująca seria. - "Fresh Fiction"
Jedna z najoryginalniejszych i najlepszych serii fantastycznych? Rewelacyjna i ekscytująca historia. - "RT Book Reviews"
Świetnie wykreowany świat. - "Smexy Books"

Książka "Zapisane w kartach. Tom 5. Inni" - Anne Bishop - oprawa miękka - Wydawnictwo Initium. Książka posiada 528 stron i została wydana w 2020 r. Cena 27.14 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]