pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zapisane w kartach. Inni. Tom 5

Autor książki:

Anne Bishop

Dane szczegółowe:
Wydawca: Initium
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 528 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788362577606
ISBN: 978-83-6257-760-6
Data: 2017-10-25
20.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Anne Bishop - najpopularniejsza autorka według "New York Timesa" - powraca do świata Innych, by pokazać, w jaki sposób ludzie starają się przetrwać w świecie zmiennokształtnych i wampirów.

Po tym, jak ludzkie powstanie zostało brutalnie stłumione przez Starszych - prymitywną i śmiercionośną postać Innych - miasta kontrolowane przez ludzi zostały rozrzucone po całym świecie. Ich mieszkańcy doskonale wiedzą, że powinni się bać ziemi niczyjej poza granicami ich osad i że zagraża im ciemność?
Dziedziniec w Lakeside nie musi się odbudowywać z gruzów, tak jak niektóre społeczności, ale Simon Wilcz Straż i Meg Corbyn stają przed zadaniem utrzymania kruchego pokoju. Ich wysiłki spełzają jednak na niczym, gdy do miasta przybywa brat porucznika Montgomery ego, szukający pola do łatwego zysku i szemranych interesów.

Ludzie zaczynają się bronić przed przedstawicielem własnego gatunku, co zwraca uwagę Starszych, którzy są ciekawi, w jaki sposób jeden mało znaczący drapieżnik może mieć tak ogromny wpływ na całe stado. Meg, która zna wszystkie zagrożenia, wie, jak się zakończy ta historia - w swoich wizjach widzi grób?

Książka "Zapisane w kartach. Inni. Tom 5" - Anne Bishop - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Initium. Książka posiada 528 stron i została wydana w 2017 r. Cena 20.37 zł. Zapraszamy na zakupy!